moderný dizajn
a najnovšie trendy

01

profesionálny prístup,
konkrétne riešenia na mieru

02

Biela Vila Košice

03

Byt KVP

img

Mladý pár mal jasnú predstavu o svojom bývaní: "loftový štýl s čiernou tabuľovou stenou a stolík z palety."
Trojizbový panelákový byt vo vežiaku nemal ideálnu dizpozíciu a bez nákladných investícii sa nedala zmeniť. Ale aj pri prísne stráženom rozpočte sme si dovolili aj náročnejšie zásahy. Napríklad výmenili sme  balkónové dvere s oknom za dverí za francúzske okno s posuvným otváraním, čím sa opticky zväčšila kuchyňa o balkón.

Čiernu tabuľovú stenu sme uplatnili v kuchyni, doladili sme k nej radiátor, ktorý v čiernej farbe stratil svoju obyčajnosť,  nezabudli sme na kuchynský televízor televízor k barovému sedeniu a nakoniec aj pračka sa podriadila exkluzívne čiernej. Ako zaujímavý dizajnový prvok sme volili zástenu za kuchynskú linku z drátoskla.

Drátosklo sme zopakovali  aj na presvetlenie kúpeľne, a bolo navrhnuté aj na posuvné dvere do šatníka. Kúpeľni dominuje zrkadlo vo veľkom zlatom takmer barokovom ráme na bielom tehličkovom  keramickom obklade, a dopĺňa ho kúpeľňový záves.

Obývačka.
Už pri vstupe do bytu sa každému rozsvieti tvár do prekvapeného úsmevu, keď  prvé, čo uvidí, sú tri žlté dvere. To, čo býva na prvý pohľad handicap, troje dverí v obývačke, sa premenilo na dizajnérsky vtip. Na realizáciu podľa návrhu ešte čaká predelová stena medzi vstupnými dverami a obývačkou.

Súčasný stav

Návrh